QAD Akademia

QAD Akademia to miejsce stworzone głównie z pasji do geometrii i przestrzeni. Misją QAD Akademii jest nie tylko udostępnianie treści naukowych, które mają poszerzać wiedzę teoretyczną, ale również zadań i szkoleń, które pomagają przejść przez praktykę w danym temacie. Na stronie dostępne są najważniejsze zagadnienia potrzebne do zrozumienia przedmiotu oraz najczęściej występujące zadania z kolokwiów i egzaminów.

Prowadzeniem korepetycji zajmuję się od 6 lat i w ciągu tego czasu udało mi się zebrać treści z wielu różnych uczelni. Przed pandemią zajmowałam się prowadzeniem korepetycji stacjonarnie w Opolu, jednak największy przełom udało się osiągnąć dzięki zdalnemu prowadzeniu korepetycji. W tej formie uczę do dziś, a pomagam studentom z:

  • Politechniki Opolskiej,
  • Politechniki Warszawskiej,
  • Politechniki Krakowskiej,
  • Politechniki Wrocławskiej,
  • Politechniki Gdańskiej,
  • Politechniki Łódzkiej,
  • Wyższej Szkoły Gospodarczej,
  • Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie.

Od roku 2019 w zakres korepetycji weszły mechanika budowli oraz grafika inżynierska. Dodatkowo w QAD Akademii znaleźć można wsparcie przy tworzeniu rysunków technicznych, budowlanych oraz projektów architektonicznych.Dlaczego QAD Akademia?

Można powiedzieć, że uczenie mam we krwi, choć na nauczyciela nigdy się nie kształciłam. Uwielbiam się uczyć, ale prawdziwe efekty są dopiero w momencie, gdy tę wiedzę testuję w praktyce poprzez próbę najprostszego wytłumaczenia innej osobie i to mnie tak bardzo wciąga. Moja ciekawość i chęć rozwiązania zadania jako zagadki sprawia, że nigdy nie zostawiam nikogo bez odpowiedzi.
Pierwszych korepetycji udzielałam w gimnazjum z matematyki i od tamtego czasu z wysoką skutecznością pomagałam innym w wyjściu często z beznadziejnych sytuacji.
Największą radość i wartość daje mi moment, w którym dostaję informację zwrotną o pozytywnych wynikach osób, z którymi miałam korepetycje. Daje mi to ogromną satysfakcję z pracy i motywuje do kolejnych działań.