PROJEKTY

Rysujesz projekt i wciąż Ci nie wychodzi? A może nie wiesz za co się zabrać lub czy twoje rozwiązanie w ogóle jest poprawne. A może najzwyczajniej w świecie nie chce Ci się tracić czasu na bezmyślne rysowanie projektów i potrzebujesz pomocy, by ruszyć do przodu? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Możesz skonsultować swój projekt. Pomoc w rozwiązaniu zadań oraz rysowaniu projektów na zaliczenie! Sprawdź moje portfolio, by się przekonać, że możesz na mnie liczyć.

Pomagam studentom w rozwiązywaniu zadań z geometrii wykreślnej, mechaniki budowli, a także w rysowaniu projektów z tych przedmiotów, jak również z rysunków technicznych, budownictwa ogólnego i projektowania architektonicznego.

Wyślij zdjęcie swojego zadania oraz wytyczne prowadzącego, a następnie umów się na konsultacje!

Jak to działa?

Jeśli chcesz uzyskać pomoc w zaliczeniach i uzyskać ją na czas, przeczytaj koniecznie warunki, które są dla mnie obowiązkowe, by komunikacja między nami przebiegła sprawnie, a zadanie najbardziej odpowiadało wymaganiom wykładowcy.

WARUNKI I ZASADY:

1. Na adres mailowy qadakademia@gmail.com należy przesłać treść zadania wraz z rysunkiem / projektem.

2. Do rysunku i treści zadania należy dodać wszystkie uwagi od prowadzącego – od kolorów używanych do wykonania pracy, przez rodzaj pisma, papieru, dane do tabelki, itd. – jednym słowem wszystko czego się nie domyślę, skoro nie było mnie na zajęciach.

3. Jeżeli rysunek jest wydrukiem, bądź po prostu nie ma digitalowej wersji zadanego zadania, należy pracę najlepiej zeskanować. Można użyć do tego skanera w telefonie. Jeżeli żadna z form skanowania nie wchodzi w grę można wykonać zdęcie. Należy jednak pamiętać, że zdjęcie ma być zrobione równolegle do kartki i przy dobrym oświetleniu.

4. Warunkiem koniecznym do otrzymania konsultacji jest opłacenie kosztu wykonania pracy. Informacja z szacowanym czasem wykonania zadania oraz kosztem zostanie wysłana w mailu zwrotnym w ciągu 12 godzin od otrzymania wiadomości.