Pierwszy wyQAD!

Wsiadamy na poQAD! Jeśli chcesz, żeby przedmiot, który zabiera Ci sen z powiek stał się zwykłą przyjemnością to zapraszam Cię do mojego świata! Geometria wykreślna dla jednych jest bardzo intuicyjna i prosta. Inni potrzebują czasu na zrozumienie tego co widzą. Prawda jest taka, że warto poświęcić czas i uwagę, by rozwinąć w sobie zmysł widzenia i opisywania przestrzeni. Od wielu lat nie tylko uczę geometrii na korepetycjach, ale również badam przestrzeń.

Możesz dołączyć do mojej strony na facebooku – www.facebook.com/qadakademia – lub zaobserwować mnie na instagramie jako qadakademia, by na bieżąco śledzić najnowsze wpisy. Znajdziesz tu wiele treści, notatek z wykładów, algorytmów rozwiązywania zadań oraz pomocy, które pomogą Ci przetrwać studia. I pamiętaj, geometria jest prosta, czasem, żeby to zobaczyć wystarczy zmienić podejście!

Jeśli trafiłeś tu, bo szukasz najważniejszych informacji z geometrii wykreślnej koniecznie zajrzyj >>tutaj<<. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykonywać obliczenia z mechaniki budowli przejdź >>tutaj<<.
Jeśli potrzebujesz wykonać zadanie z rysunku technicznego lub budowlanego sprawdź >>tutaj<<.

Przygotowujesz się do kolokwium / egzaminu / zaliczenia? >>Tutaj<< znajdziesz najważniejsze informacje, kursy i szkolenia online. A >>tutaj<< znajdziesz zadania do samodzielnego rozwiązania wraz z odpowiedziami. A jeśli to będzie za mało i stwierdzisz, że potrzebujesz lekcji indywidualnych – zajrzyj >>tutaj<<. Znajdziesz tam szczegóły na temat prowadzenia korepetycji z geometrii wykreślnej, a także innych przedmiotów.

A może nic z powyższego Cię nie interesuje i chciałbyś po prostu dostać gotowe rozwiązanie zadania, narysowany projekt lub zamówić projekt semestralny? To również da się załatwić. Wejdź >>tutaj<< i dowiedz się więcej na temat jak uzyskać gotowe projekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *